EL-350 - Zwora elektromagnetyczna 180 kg

wróć do: Zwory elektromagnetyczne

AAA

Producent

EL-350 - Nawierzchniowa zwora elektormagnetyczna, zabezpieczająca drzwi z siłą nacisku 180 kg. Znajduje zastosowanie w systemach kontroli dostępu, umożliwiając dodatkową ochronę pomieszczeń o ograniczonym do. Do elementów wyróżniających modelu można zaliczyć:

  • Automatyczne zwalnianie w przypadku braku zasilania (co eliminuje ryzyko zatrzaśnięcia się osoby w chronionym pomieszczeniu, w przypadku awarii zasilania)
  • Brak elementów mechanicznych, dzięki czemu zwora wolno się zużywa i może pracować bezawaryjnie przez długi okres czas
  • Zasilanie 12 V DC / 24 V DC

Zwora EL-350 sprawdza się świetnie w firmach jako urządzenie do dodatkowej ochrony pomieszczeń o ograniczonym dostępie. Można jej użyć do zabezpieczenia np. magazynu lub serwerowni. Zwora elektromagnetyczna znajduje również zastosowanie w obiektach użytku publicznego i w urzędach, do ochrony pomieszczeń przeznaczonych tylko dla personelu.

Zasada działania:

Zwora EL-350 składa się z metalowej płytki i elementu wykonawczego z elektromagnesem. Metalowa płytka jest montowana na skrzydle drzwi, a element wykonawczy na ramie drzwi. Gdy elektromagnes jest zasilany, przyciąga on metalową płytkę i uniemożliwia otwarcie drzwi. Ogólny sposób montażu zwory przedstawia szkic.

Parametry techniczne EL-350:

Siła zabezpieczająca drzwi: 180 kg
Montaż: Nawierzchniowy
Zasilanie: 12 V DC / 24 V DC
Wymiary: Zwora - 170 x 41 x 20 mm, płytka - 129 x 33 x 9 mm

Podobne produkty w kategorii: Zwory elektromagnetyczne