Telewizja przemys這wa (liczba produkt闚: 246)

AAA
Inny
Wtyk BNC-RCA

Wtyk BNC-RCA

Wtyk (przej軼i闚ka, redukcja) umo磧iwiaj帷y pod陰czenie przewod闚 zako鎍zonych wtykim RCA - "cinch" (np. niekt鏎ych
kamer) do urz康ze z wej軼iami BNC (np. rejestrator闚, monitor闚 CCTV).

Inny
Wtyk BNC-F

Wtyk BNC-F

Wtyk przej軼iowy typu BNC-F s逝篡 do pod陰czania element闚 systemu TV przemys這wej.

Inny
Wtyk BNC podw鎩ny

Wtyk BNC podw鎩ny

Z陰cze dw鏂h wtyk闚 BNC. Przeznaczone do stosowania w systemach CCTV itp.

Inny
Wtyk BNC (zaciskany)

Wtyk BNC (zaciskany)

Wtyk BNC zaciskany na kable CCTV s逝篡 do pod陰czania element闚 systemu TV przemys這wej.

Inny
Wtyk antenowy czarny

Wtyk antenowy czarny

Wtyk antenowy czarny dedykowany jest do domowych instalacji antenowych.

Inny
Wentylator do szafy Rack 19"

Wentylator do szafy Rack 19"

Parametry techniczne:

  • Mocowanie: czteropunktowe
  • Przep造w powietrza: 50-110CBM/H
  • Kolor: czarny
  • Cicha praca
VRX-4 - Czterkana這wy odbiornik radiowy sygna逝 audio/video 2,4GHz

VRX-4 - Czterkana這wy odbiornik radiowy sygna逝 audio/video 2,4GHz

Urz康zenie to przeznaczone jest do odbioru obrazu oraz d德i瘯u przesy軟ego drog radiow z czterech nadajnik闚
VTX-1...5.
Podstawowe parametry techniczne:
Zakres cz瘰totliwo軼i VRX-4: 2400 do 2483.5 MHz,
Wyj軼ia VIDEO: 4x 1 Vpp / 75 Ohm,
Pob鏎 ...
Mielke Electronics
VID-7 - Zestaw bezprzewodowej transmisji audio-video

VID-7 - Zestaw bezprzewodowej transmisji audio-video

Zestaw bezprzewodowej transmisji audio/video. Urz康zenia pracuj na jednym z siedmiu kana堯w w pa鄉ie 5,8 GHz.

Podstawowe parametry techniczne:

  • Zasi璕: ,
  • Cz瘰totliwo嗆: do 300m,
  • Ilo嗆 kana堯w: 7,
Ultimode
ULTIMODE UNI-8SM 8x G.652.D - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, jednomodowy

ULTIMODE UNI-8SM 8x G.652.D - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, jednomodowy

UNI-4SM zaprojektowany przez firm ULTIMODE to doskona貫j jako軼i, uniwersalny kabel 鈍iat這wodowy, stosowany w poziomych po陰czeniach wewn徠rzbudynkowych oraz po陰czeniach zewn皻rznych w kanalizacji wt鏎nej. Zastosowane w堯kna jednomodowe mog wydajnie pracowa w pa鄉ie d逝go軼i fali 鈍iat豉 od 1280mn do 1625nm. Ze wzgl璠u na rodzaj w堯kien 鈍iat這w鏚 mo瞠 by u篡wany w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy jako po陰czenie mi璠zy budynkami.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE UNI-8SM
  • Liczba w堯kien: 8
  • 字ednica kabla: 6mm
  • Rodzaj w堯kien: jednomodowe
Ultimode
ULTIMODE UNI-8MM  8x OM2 50/125 - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, wielomodowy

ULTIMODE UNI-8MM 8x OM2 50/125 - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, wielomodowy

UNI-8MM zaprojektowany przez firm ULTIMODE jest uniwersalnym kablem 鈍iat這wodowym stosowanym w po陰czeniach wewn徠rzbudynkowych oraz zewn皻rznych w kanalizacji wt鏎nej. Ze wzgl璠u na zastosowane w堯kna wielomodowe OM2 50/125 mo瞠 by u篡wany w systemach FTTH, FTTB, serwerowniach oraz po陰czeniach budynk闚.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE UNI-8MM
  • Liczba w堯kien: 8
  • 字ednica kabla: 6mm
  • Rodzaj w堯kien: wielomodowe OM2 50/125
Ultimode
ULTIMODE UNI-4SM 4x G.652.D - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, jednomodowy

ULTIMODE UNI-4SM 4x G.652.D - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, jednomodowy

ULTIMODE UNI-4SM to uniwersalny kabel 鈍iat這wodowy, stosowany w poziomych po陰czeniach wewn徠rzbudynkowych oraz po陰czeniach zewn皻rznych w kanalizacji wt鏎nej. Jednomodowe w堯kna u篡te w 鈍iat這wodzie mog swobodnie pracowa w ca造m pa鄉ie od 1280nm do 1625nm. 安iat這w鏚 mo瞠 by u篡wany w nowatorskich systemach FTTH, FTTB, jak r闚nie w serwerowniach czy jako po陰czenie mi璠zy budynkami.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE UNI-4SM
  • Liczba w堯kien: 4
  • 字ednica kabla: 6mm
  • Rodzaj w堯kien: jednomodowe
Ultimode
ULTIMODE UNI-4MM 4x OM2 50/125 - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, wielomodowy

ULTIMODE UNI-4MM 4x OM2 50/125 - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, wielomodowy

ULTIMODE UNI-4MM jest uniwersalnym kablem 鈍iat這wodowym, nadaj帷ym si do poziomych po陰cze wewn徠rzbudynkowych oraz zewn皻rznych w kanalizacji wt鏎nej. Ze wzgl璠u na u篡te w堯kna wielomodowe OM2 50/125 mo積a go u篡wa w nowatorskich systemach FTTH, FTTB, jak r闚nie w serwerowniach czy jako po陰czenie mi璠zy budynkami

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE UNI-4MM
  • Liczba w堯kien: 4
  • 字ednica kabla: 6mm
  • Rodzaj w堯kien: wielomodowe OM2 50/125
Ultimode
ULTIMODE Stripper do w堯kien 鈍iat這wodowych - 3 otwory

ULTIMODE Stripper do w堯kien 鈍iat這wodowych - 3 otwory

Stripper do w堯kien 鈍iat這wodowych firmy ULTIMODE, to doskona貫 narz璠zie s逝膨ce do przygotowania pigtailu lub uszkodzonego fragmentu 鈍iat這wodu, do wykonania spawu mechanicznego lub monta簑 w szybkoz陰czu.

Ultimode
ULTIMODE PG-51S - Pigtail 鈍iat這wodowy, jednomodowy (1x SC, 9/125)

ULTIMODE PG-51S - Pigtail 鈍iat這wodowy, jednomodowy (1x SC, 9/125)

ULTIMODE PG-51S jest odcinkiem jednomodowego przewodu 鈍iat這wodowego, o d逝go軼i 1m, zako鎍zonego z jednej strony z陰czem SC. Doskonale nadaje si do do陰czania do istniej帷ej ju sieci 鈍iat堯wodowej.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE PG-51S
  • D逝go嗆: 1m
  • W堯kno: jednomodowe, 9/125
  • Z陰cze: SC
Ultimode
ULTIMODE PG-21S - Pigtail 鈍iat這wodowy,  wielomodowy (1x SC, 50/125)

ULTIMODE PG-21S - Pigtail 鈍iat這wodowy, wielomodowy (1x SC, 50/125)

ULTIMODE PG-21S jest odcinkiem przewodu 鈍iat這wodu wielomodowego o d逝go軼i 1,5m, zako鎍zonym z陰zem SC kresowanym prostym. Doskonale nadaje si do do陰czenia do istniej帷ej sieci.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE PG-21S
  • D逝go嗆: 1,5m
  • W堯kno: wielomodowe OM2, 50/125
  • Z陰cza: SC/PC
Ultimode
ULTIMODE PC-511S - Patchcord 鈍iat這wodowy, jednomodowy (1x SC - 1x SC, 9/125)

ULTIMODE PC-511S - Patchcord 鈍iat這wodowy, jednomodowy (1x SC - 1x SC, 9/125)

Kabel 鈍iat這wodowy jednomodowy, o d逝go軼i 1, zako鎍zony obustronnie z陰czami SC/PC. Maj帷y zastosowania w telekomunikacji, przesyle danych, video.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE PC-511S
  • D逝go嗆: 1,5m
  • W堯kno: jednomodowe, 9/125
  • Z陰cza: SC/PC
Ultimode
ULTIMODE PC-019S - Patchcord 鈍iat這wodowy, wielomodowy (1x SC - 1x SC, 50/125)

ULTIMODE PC-019S - Patchcord 鈍iat這wodowy, wielomodowy (1x SC - 1x SC, 50/125)

ULTIMODE PC-019S, to wielomodowy kabel 鈍iat這wodowy, o d逝go軼i 1,5m, obustronnie zako鎍zony z陰czami SC. Idealny do stosowania w sieciach telekomunikacyjnych, LAN, WAN.

Podstawowe parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE PC-019S
  • D逝go嗆: 1,5m
  • W堯kno: wielomodowe, kategoria OM2 50/125
  • Z陰cza: SC
Ultimode
ULTIMODE M-207M - Media konwerter, jedno w堯kno jednomodowe do 20km

ULTIMODE M-207M - Media konwerter, jedno w堯kno jednomodowe do 20km

ULTIMODE M-207G to urz康zenie umo磧iwiaj帷e zmian medium transmisji strumienia danych z Fast Ethernet na sygna 鈍iat這wodowy. Konwertery serii ULTIMODE znajduj szerokie zastosowanie przy przesy豉niu sygna逝 ethernetowego na du瞠 odleg這軼i lub w miejscach charakteryzuj帷ych si trudnymi warunkami atmosferycznymi. Doskonale sprawdzaj si w 陰czeniach osiedlowych sieci LAN.

Cechy szczeg鏊ne:

  • Jeden port Ethernet 10/100 Mb/s na RJ-45
  • Transmisja do 20km
  • Transmisja jednym 鈍iat這wodem jednomodowymi (WDM)
  • Diody LED wskazuj帷e poprawno嗆 dzia豉nia urz康zenia
  • W komplecie: dwa konwertery nadawczo-odbiorcze, dwa zasilacze DC 5V/2A
Ultimode
ULTIMODE M-203G - Media konwerter, dwa w堯kna jednomodowe do 20km

ULTIMODE M-203G - Media konwerter, dwa w堯kna jednomodowe do 20km

ULTIMODE M-203G to urz康zenie umo磧iwiaj帷e zmian medium transmisji strumienia danych z Ethernetowego na sygna 鈍iat這wodowy. Konwertery serii ULTIMODE znajduj szerokie zastosowanie przy przesy豉niu sygna逝 ethernetowego na du瞠 odleg這軼i lub w miejscach charakteryzuj帷ych si trudnymi warunkami atmosferycznymi. Doskonale sprawdzaj si w 陰czeniach osiedlowych sieci LAN.

Cechy szczeg鏊ne:

  • Jeden port Ethernet 10/100/1000 Mb/s na RJ-45
  • Transmisja do 20km
  • Transmisja dwoma 鈍iat這wodami jednomodowymi
  • Diody LED wskazuj帷e poprawno嗆 dzia豉nia urz康zenia
  • W komplecie: konwerter, zasilacz DC 5V/2A
Ultimode
ULTIMODE M-023G 1Gb/s - Media konwerter, dwa w堯kna wielomodowe do 2km

ULTIMODE M-023G 1Gb/s - Media konwerter, dwa w堯kna wielomodowe do 2km

ULTIMODE M-023G to urz康zenie umo磧iwiaj帷e zmian medium transmisji strumienia danych z Gigabit Ethernet na sygna 鈍iat這wodowy. Konwertery serii ULTIMODE znajduj szerokie zastosowanie przy przesy豉niu sygna逝 ethernetowego na du瞠 odleg這軼i lub w miejscach charakteryzuj帷ych si trudnymi warunkami atmosferycznymi. Doskonale sprawdzaj si w 陰czeniach osiedlowych sieci LAN.

Cechy szczeg鏊ne:

  • Jeden port Ethernet 10/100 Mb/s na RJ-45
  • Transmisja do 2km
  • Transmisja dwoma 鈍iat這wodami wielomodowymi
  • Diody LED wskazuj帷e poprawno嗆 dzia豉nia urz康zenia
  • W komplecie: konwerter, zasilacz DC 5V/2A