hAP AC Lite - MikroTik RouterBoard, Access Point z funkcją Dual Band dedykowany do domu i biura

wróć do: Routery, switche

AAA

Producent

RB952Ui-5ac2nD - MikroTik RouterBoard, Access Point z funkcją Dual Band dedykowany do domu i biura. Jest to urządzenie bezprzewodowe wykorzystujące standard AC. Może transmitować sieć w pasmach 2.4 GHz oraz 5 GHz.

Podwójne źródło zasilania

Alternatywne możliwości zasilania
Mikrotik może być zasilany przez zasilacz sieciowy 24 V (załączony do zestawu) lub przez pasywne zasilanie PoE, z wykorzystaniem PoE injectora. Dodatkowo jeden z portów posiada wyjście PoE i może służyć do zasilania kolejnego urządzenia wymagającego właśnie takiego zasilania.

Prekonfigurowany zestaw

Podłącz i zacznij używać
Access Point od MikroTik został wstępnie skonfigurowany. Wystarczy podłączyć ją za pomocą kabla sieciowego i natychmiast zacznie nadawać sieć o pobranych parametrach. Dodatkowo obudowa wykonana z wytrzymałych materiałów pozwala na montaż urządzenia na ścianie.

Interfejs Dual Band

Podwójna antena
Zastosowaniu interfejsu Dual Band do nadawania sieci w paśmie 2.4 GHz wymaga podwójnej anteny o zysku 1.5 dBi. Technologia MIMO 2x2pozwala na niezawodną pracę w standardzie 802.11b/g/n. Dodatkowo mamy możliwość transmisji sieci w częstotliwości 5 GHz. Do nadawania sygnału w standardzie 802.11a/n/ac zastosowana została antena o zysku 1 dBi.

Podobne produkty w kategorii: Routery, switche