DRC-41UNHD - 1-abonentowy panel bramowy, kamera 1.3 Mpx

wróć do: Panele bramowe

AAA
  • product/17/sp674215439263221.jpg

Producent

DRC-41UNHD - 1-abonentowy panel bramowy, przystosowany do pracy w systemie wideodomofonu analogowego COMMAX. Zbudowany z dobrej jakości elementów cechuje się niezawodnością i stabilnymi parametrami pracy przez długi czas. Do elementów wyróżniających panelu można zaliczyć:

  • Możliwość współpracy z monitorami analogowymi HD COMMAX (4-żyłowymi)
  • Wbudowana kolorowa kamera 1.3 Mpx (rozdzielczość obrazu: 1280 x 960)
  • Szeroki kąt widzenia: 75o w poziomie / 60o w pionie
  • Możliwość regulacji kąta widzenia w pionie i poziomie, w zakresie + / - 10o
  • Doświetlenie diodami światła białego
  • Instalacja: 4-żyłowa + obwód elektorozaczepu
  • Szczelna, metalowa obudowa
  • Podtynkowy montaż

Panel bramowy DRC-41UNHD znajduje zastosowanie w podstawowych systemach domów jednorodzinnych. Prosty w montażu i obsłudze, jest doskonałym wyborem dla osób, które poszukują niezawodne systemu wideodomofonu i wymagają najwyższej jakości obrazu. Panel znajduje również zastosowanie w innych obiektach, takich jak np. siedziby firm lub pomieszczenia biurowe.

Kamera 1.3 Mpx

Wysoka jakość generowanego obrazu
Cechą charakterystyczną panelu bramowego DRC-41UNHD jest wbudowana kamera wysokiej rozdzielczości. Generuje ona płynny, szczegółowy i pełen naturalny kolorów obraz, w maksymalnej rozdzielczości 1280 x 960. Materiał wideo o takiej jakości umożliwia bezproblemową identyfikację osoby dzwoniącej - nawet gdy ta znajduje się w sporek odległości od panelu bramowego.

Uwaga!
Panel bramowy współpracuje poprawnie z monitorem serii CDV-704MA. Na innych monitorach COMMAX obraz z kamery nie może być wyświetlany.

Stałoogniskowy obiektyw

Szeroki kąt widzenia kamery
Kamera jest również wyposażona w stałoogniskowy obiektyw, zapewniający szeroki kąt widzenia: 75o w poziomie / 60o w poziomie. Użytkownik ma również możliwość regulacji położenia obiektywu w pionie i poziomie, w zakresie + / - 10o. Dzięki tej właściwości wysokość montażu panelu jest znacznie bardziej elastyczna. Stację bramową można zamontować na dogodnej wysokości, a następnie odpowiednio dostosować obszar obserwacji kamery.

Diody światła białego

Poprawna praca w nocy
Na wyposażeniu panelu bramowego znajduje się również oświetlacz nocny, zrealizowany w oparciu o diody LED światła białego. Dzięki oświetlaczowi kamera może prowadzić prawidłową obserwację w nocy, w warunkach słabego oświetlenia, a nawet całkowitej ciemności.

Metalowa obudowa

Odporna na wpływ czynników pogodowych
Panel bramowy umieszczono w szczelnej obudowie zewnętrznej, wykonanej z metalu. Cechuje się ona wysoką klasą szczelności i zapewnia praktycznie całkowitą odporność na wpływ czynników pogodowych. Umożliwia tym samym bezawaryjną pracę na zewnątrz.

Parametry techniczne DRC-41UNHD:

Ilość abonentów: 1
Podświetlenie nocne: TAK
Kąt widzenia: Poziom: 75o / pion: 60o
Ilość przycisków: 1
Obudowa: Metalowa
Regulacja kamery: Pion / poziom: + / - 10o
Temperatura pracy: -20...+50 oC
Montaż podtynkowy: TAK
Zasilanie: 12 V DC
Wymiary: Panel: 130 x 182 x 10 / puszka podtynkowa: 121 x 172 x 36 mm

Podobne produkty w kategorii: Panele bramowe