M690W S2 - Monitor głośnomówiący 7", pamięć zdjęć

wróć do: Monitory

AAA

Producent

M690W S2 - Głośnomówiący monitor z pamięcią osób odwiedzających, dedykowany do pracy w systemie wideodomofonu analogowego VIDOS. Zaprojektowany i wykonany z dbałością o drobne detale, cechuje się niezawodnością i stabilnymi parametrami pracy przez długi okres czasu. Do elementów wyróżniających monitora można zaliczyć:

 • Możliwość współpracy ze wszystkimi analogowymi stacjami bramowymi VIDOS
 • Wbudowany panoramiczny ekran TFT-LCD 7" (1280 x 600)
 • Dotykowe, podświetlane przyciski funkcyjne i intuicyjny interfejs użytkownika
 • Menu ekranowe w 8 językach: Polski, Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski, Chiński, Rosyjski
 • Możliwość regulacji parametrów pracy monitora: głośność dzwonka, głośność rozmowy, jasność i kolor
 • Obsługa 2 stacji bramowych lub 1 stacji bramowej i 1 kamery CCTV
 • Możliwość podłączenia 3 dodatkowych monitorów / unifonów i obsługa funkcji interkomu
 • Możliwość sterowania furtką i automatyką bramową
 • Wbudowany moduł pamięci (100 zdjęć) i obsługa funkcji automatycznego robienia zdjęć po wywołaniu
 • Okablowanie: 4 żyły + 2 do rygla + 2 do bramy
 • Zasilacz na listwę DIN w zestawie

Monitor M690W S2 jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które poszukują funkcjonalnego i prostego w obsłudze wideodomofonu. Sprawdza się on świetnie w systemach domowych, w których konieczna jest obsługa 2 wejść i obsługa automatyki bramowej. Dodatkową zaletą modelu jest elegancki i nowoczesny wygląd. Dzięki niemu monitor można bez najmniejszych problemów wkomponować w wystrój praktycznie każdego współczesnego pomieszczenia.

Panoramiczny ekran LCD 7"

Dobra jakość wyświetlanego obrazu i łatwa obsługa wideodomofonu
Do budowy monitora wykorzystano wysokiej jakości ekran panoramiczny TFT LCD 7" (1280 x 600). Wyświetla on płynny i szczegółowy obraz z podłączonych paneli bramowych, dzięki czemu identyfikacja osoby dzwoniącej nie powinna sprawiać najmniejszych problemów. Dodatkowo panel przedni monitora został wykonany z tworzywa sztucznego "nano glass", które daje efekt obrazu wyświetlanego w tafli szkła.

Model M690W S2 jest również wyposażony w dotykowe przyciski sterujące i intuicyjny interfejs użytkownika. Dzięki nim codzienna obsługa systemu wideodomofonu i zmiana jego ustawień nie powinny sprawiać najmniejszych problemów. Nawet osoby, które do tej pory nie miały styczności z żadnym wideodomofonem, powinny bez większych problemów poradzić sobie z obsługą.

Wejścia monitora

Obsługa 2 stacji bramowych lub 1 stacji bramowej i 1 kamery CCTV
Monitor posiada wbudowane 2 wejścia, do których można podłączyć 2 analogowe stacje bramowe VIDOS. Przez co sprawdza się on świetnie w systemach domowych, w których konieczna jest obsługa wejścia frontowego i wejścia tylnego. Do monitora można również podłączyć standardową kamerę CCTV, w zamian za drugi panel bramowy. Zastosowanie dodatkowej kamery CCTV znacznie zwiększa możliwości nadzoru systemu wideodomofonu, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo domowników.

Uwaga!
Monitor nie współpracuje z monitorami serii 900.

Funkcja interkomu

Możliwość skutecznej pracy w dużych obiektach
Cechą charakterystyczną systemu analogowego VIDOS jest możliwość jego rozbudowy o dodatkowe monitory / unifony. Do modelu M690W S2 można podłączyć 3 kolejne monitory lub unifony i realizować funkcję połączenia interkomowego. Funkcja interkomu realizuje połączenie wewnętrzne między urządzeniami, w ramach tego samego abonenta. Dzięki niej systemy VIDOS można stosować nawet w sporej wielkości obiektach, takich jak np. kilkupiętrowe domy.

Wbudowana pamięć

Zapisu zdjęć osób odwiedzających
Kolejna zaletą modelu M690W S2 jest wbudowany moduł pamięci i obsługa funkcji automatycznego robienia zdjęć osób odwiedzających. Dzięki nim użytkownik może w prosty sposób sprawdzić, czy ktoś był u niego z wizytą podczas jego nieobecności w domu. W pamięci można zapisać do 100 zdjęć, które są wykonywane automatycznie po wywołaniu. Gdy moduł pamięci się zapełni, nowo robione zdjęcie jest nadpisywane na zdjęcie najstarsze.

Parametry techniczne M690W S2:

Typ: Analogowy
Obsługa: Głośnomówiący
Ilość obsługiwanych wejść: 2
Ekran: TFT-LCD 7" (1280 x 600)
Rozdzielczość ekranu: 1280 x 600
Wbudowana pamięć: TAK
Sterowanie automatyką bram: TAK
Funkcja interkomu: TAK
Ilość obsługiwanych kamer CCTV: max. 2 (w zamian za panele bramowe)
Regulacja głośności wywołania: TAK
Regulacja głośności rozmowy: TAK
Kolor: Biały
Wymiary: 208 x 150 x 22 mm
Zasilanie: 14.5 V DC

Gwarancja producenta:

 • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Monitory