ESP-232/SW - 2-drożny zestaw głośnikowy do systemów nagłośnień PA | IP55

wróć do: Kolumny naścienne

AAA

Producent

ESP-232/SW - Zestaw głośnikowy zrealizowany w technice 100 V lub 8 Ω, przeznaczony do pracy w systemach nagłośnień PA. Charakteryzuje się solidnym wykonaniem w nowoczesnym stylu. Czarna obudowa o klasie szczelności IP65 gwarantuje bezawaryjną pracę w każdych warunkach. Najważniejsze cechy produktu to:

  • Technika 100V, 4 odczepy mocy
  • Przełącznik trybu pracy dla 8Ω
  • Odporne na warunki atmosferyczne
  • Dwudrożna konstrukcja
  • Wysoka efektywność
  • Obudowa z tworzywa sztucznego z aluminiową maskownicą
  • Metalowy uchwyt montażowy

Tryb pracy 100 V lub 8 Ω

Dostosuj głośnik do potrzeb sieci nagłośnienia
Głośnik ESP-232/SW to uniwersalna konstrukcja współpracująca z systemami nagłośnień PA. Moc głośnika można wyregulować w zakresie 30/20/10/5 W lub przełączyc na tryb niskoimpedancyjny 8 ohm. Dwudrożna konstrukcja głośnika z 13cm głośnikiem nisko-średniotonowym z polipropylenową membraną oraz kopułkowym wysokotonowy gwarantują dzwięk bardzo wysokiej jakosći.

Obudowa w klasie szczelności IP55

Praca zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz
Głośnik ESP-232/SW został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Dostępny jest również głośnik w kolorze cbiałym (ESP-232/WS). Całośc tworzy bardzo solidną konstrukcje razem z aluminiową maskownicą i prezentuje się bardzo przyzwoicie. Z pewnością głośnik będzie pasował do otoczenia. Obudowa została wykonana w klasie sczelności IP55 co pozwala zamontować głośnik na zewnątrz na przykład w altanie. Głośnik będzie pracował długo i bezawaryjnie przez wiele lat.

Zastosowanie

ESP-232/WS może być stosowany w systemach nagłośnień PA w małych i średnich obiektach. Będzie pracować długo i bezawaryjnie w miejscach takich jak: szkolne radiowęzły, bary, stołówki, sale konferencyjne i nie tylko. Ze względu na obudowe o klasie szczelności IP55 świetnie nada się również do montażu na obiektach zewnętrznych.a

Podobne produkty w kategorii: Kolumny naścienne