PA-402 - Wzmacniacz do systemu nagłośnień PA. Moc 20W

wróć do: Wzmacniacze

AAA
  • product/17/sp655815389972501.jpg

Producent

100V_3wyjscia_glosnikowe_8wyjscia_glosnikowe_4.jpgmoc_wyjsciowa_20W.JPG

PA-402 - Wzmacniacz miksujący o mocy 20W. Stosowany w systemach nagłośnien Public Auditions. Dobrze sprawdzi się w stosunkowo nie dużych systemach audio. Niski pobór prądu oraz wpółpraca z głośnikami wykonanymi w technice 100V, 4Ω lub 8Ω czynią z tego modelu interesującą pozycje. Obsługa sprzętu jest prosta i intuicyjna, nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Do najważniejszych cech tego produktu zaliczamy:

  • Cicha praca dzięki chłodzeniu bez wentylatora
  • 2 niskoimpedancyjne wejścia mikrofonowe na panelu przednim
  • 1 wejście Aux, 1 wejście phono, przełączane
  • Wyjścia głośnikowe na gniazdach sprężynkowych
  • Regulatory poziomu wejściowego i wyjściowego
  • Korektor barwy dla wyjścia
  • Zasilanie sieciowe lub awaryjne 12V

Wyjścia głośnikowe na gniazdach sprężynkowych

Prostota montażu
We wzmacniaczu PA-402 zastosowano gniazda sprężynkowe do podłączenia głośników i zasilania awaryjnego. Tego typu rozwiązanie pozwala szybko i łatwo podłączyć sprzęt i skonfigurować go do pracy w systemach PA. Solidna obudowa wykonana z metalu gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele lat.

Wejścia sprężynkowe - PA-402

 

Współpraca z głośnikami 100V, 4Ω, 8Ω

Dopasuj ilość głośników do mocy wzmacniacza
Wzmacniacz zosał zaprojektowany do współpracy z głośnikami o stosunkowo nie dużej mocy. Dla przykładu 20Wrms wystarczy do obsłużenia 10 głośników o mocy 2W lub dwóch głośników 10W. To rozwiązanie gwarantuje możliwosć dostosowania ilości głośników to potrzeb, a co za tym idzie pokrycie dzwiękiem całej planowanej powierzchni. 

Wejścia dodatkowe - PA-402

 

Wejścia i regulacja

Regulatory poziomu wejściowego i wyjściowego
Nowoczesny wzmacniacz PA-402 został wyposażony w dwa niskoimpedancyjne wejścia na przednim panelu do podłączenia mikrofonów symentrycznych na złączu 6.3 mm. Z tyłu obudowy znajduje się wejście przełączane PHONO/AUX. Wejście PHONO służy do podłączeniagramofonów RIAA. Standardowe wejście AUX może posłużyć do podłączenia odtwarzacza CD lub innego urządzenia. Każde wejście wyposażone jest w dedykowane pokrętło do regulacji. Możemy zatem wyciszyć jedno wejście a drugie może nadawać głośniej niż pozostałe. Dodatkowo mamy możliwość korekty barwy wysokich i niskich tonów.

Pokrętła na panelu przednim - PA-402

 

Zasilanie sieciowe lub awaryjne 12V

Stabilna praca nawet podczas awarii
Wzmacniacz PA-402 zgodnie ze standardami firmy ma pracować długo i bezawaryjnie. Wyposażony w możliwość podłączenia zasilania awaryjnego gwarantuje stabilną prace nawet podczas awarii zasilania. Zasilanie awaryjne DC 12V podłączamy do gniazda sprężynkowego w bardzo prosty sposób. Całość jest zabezpieczona bezpiecznikiem do którego dostęp nie wymaga rozkręcania całej obudowy.

Monacor PA-402

 

Cicha praca dzięki chłodzeniu bez wentylatora

Eleganckie wykonanie, pratyczne zastosowanie
Obudowa wzmacniacza PA-402 została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Innowacyjny system chłodzenia bez wentylatorów gwarantujedobrą jakość chłodzenia. Sprzęt nie przegrzewa się nawet podczas długiej pracy. Metalowa obudowa wykonana jest bardzo estetycznie i wpasuje się w otoczenie.

Panel przedni PA-402

tagi:

Podobne produkty w kategorii: Wzmacniacze