PA-900 Wzmacniacz miksujący, moc 120W

wróć do: Wzmacniacze

AAA
 • product/17/sp654015385748541.jpg

Producent

Wzmaczniacz PA-900 to nierozłączny element każdego zestawu nagłośnienia PA. Przenaczony do realizacji systemów audio w małych i średnich obiektach praktycznie każdego rodzaju. Solidnie wykonanie i proste wykończenie gwarantują stabilną prace przez wiele lat. Cichy bezwiatrakowy system chłodzenia sprawia, że urządzenie może być umieszczone praktycznie w każdym miejscu. Dodatkowo możliwość montażu w szafach RACK 19" powoduje, że będzie to rozsądny wybór zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego. Obsługa wzmacniacza nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej.
Do najważniejszych funkcji tego modelu należy zaliczyć:

Parametry techniczne:

 • Moc wyjściowa: 120 W
 • Wyjścia głośnikowe: Termianle śrubowe
 • Wyjścia dodatkowe: LINE OUT, PRE OUT
 • Wejścia audio: AUX IN, INPUT 1-4
 • Pasmo: 50-15000 Hz
 • Regulacja barwy dźwięku: Tak
 • Zasilanie: 230V/50Hz AC, 24V/9A DC
 • Wymiary: 482 x 88 x 275 mm
 • Waga: 9.9 kg
 • Gwarancja producenta: 24 miesiące
 • Temp. Pracy: 0 - 40 °C
 • Stosunek S/N: > 80 dB

Śrubowe wyjścia głośnikowe

Swobodne podłączenie dowlonych głośników
W wzmacniaczu PA-900 zastosowano ciekawy schemat podłączenia głośników. Terminal dla ułatwienia podpięcia jest odczepiany od wzmacniacza. Daje nam to możliwość przygotowania podłączenia i wpięcia wsystich głośników razem bezpośrednio w wzmacniacz. PA-900bezawaryjnie pracuje z każdym dostępnym na rynku modelem głośników działających w trybie 70V, 100V lub 4Ω. Nie będzie problemu z podłączeniem większej ilości głośników do wzmacniacza o mocy 120W.

UWAGA!
Należy pamiętać, że łączna moc głośników nie powinna być wyższa niż znamionowa moc wzmacniacza (120W). Zastosowanie mocniejszych głośników może skutkować przeciążeniem wzmacniacza i awarią.

Terminale podłączeniowe w PA-900

 

Dodatkowe gniazda wyjścia

Rozbuduj swoją istniejącą sieć nagłośnienia
W razie gdyby nastąpiła potrzeba rozwinięcia istniejącej sieci nagłośnienia do PA-900 możemy podłączyć dodatkowy wznacniacz na wyjście Line Out. Rozwój sieci nagłośnienia nie powinien być problemem. Opróćz tego ten wzmacniacz posiada złęcze PRE OUT. Służy ono do podłączenia dodatkowych urządzeń takich jak na przykład zewnętrzny korektor.

Wejścia input i dodatkowe złącza w PA-900

 

Wejścia MIC/Line

Konfiguruj dowolnie mikrofony i urządzenia liniowe
Wzmacniacz firmy Monacor został wyposarzony w 4 wejścia INPUT. Można je dowolnie przełączać między konfiguracją mikrofonu, a wejście liniowego -wystarczy tylko przełączyć przycisk przy wejściu. Oprócz tego na wejściu INPUT 1 została dodana funkcja TALKOVER. Jeśli funkcja jest włączona, automatycznie wyciszy inne wejścia o 40 dB podczas podawania dźwięku na INPUT 1. Równolegle ze złączem XLR na INPUT 1 w PA-900 znajduje się terminal śrubowy do podłączenia urządzenia lniowego nie wyposarzonego w złącze XLR.

Pokrętła miksujące kanały INPUT

 

Zasilanie awaryjne i zabezpieczenia

Ciesz się dzwiękiem nawet w przypadku awarii zasiliania
Wzmacniacz PA-900 posiada funkcje zasilania awaryjnego. Możliwość podpięcia akumlatora o napięciu 24V DC sprawia, że nawet w wypadku awarii zasilania dalej bedziemy mogli korzystać z nagłośniania. Przydatna funkcja szczególnie w sytuacjach awaryjnych. Oprócz tego wzmacniacz posiada gniazdo uziemiające do podłączenia gdyby występowały jakiekolwiek szumy. Łatwy dostęp do bezpiecznika zaraz pod gniazdem zasilania pozwala na wymianę bez konieczności rozkręcania urządzenia.

UWAGA!
Przy podłączeni zasilania awaryjnego nie da się wyłączyć urządzenia przy pomocy przycisku on/off. Urządzenie wtedy przestawione jest w tryb pracy ciągłej i przełącza się automatycznie na zasilanie awaryjne gdy braknie zasilania na głównym wejśćiu lub zostanie wyłączone.

Wyjmowane złącza PA-900

 

Uchwyt RACK 19"

Możliwość montażu w szafach teleinformatycznych
Dołączony w zestawie uchwyt pozwala zamontować wzmacniacz w szafie RACK 19". Dostajemy możliwość zbudowania profesjonalnego systemu audio, w którym każdy element jest na właściwym miejscu.

Pokrętła regulujące kanały w PA-900

 

Podobne produkty w kategorii: Wzmacniacze