CDV-43M WHITE - Monitor głośnomówiący 4.3"

wróć do: Monitory

AAA

Producent

CDV-43 M WHITE - Głośnomówiący monitor przystosowany do pracy w systemie wideodomofonu analogowego COMMAX. Do jego cech charakterystycznych można zaliczyć:

 • Możliwość obsługi 2 paneli bramowych - dedykowany do domów z 2 wejściami
 • Współpraca z panelami jednoabonentowymi serii DRC-4xxx lub wieloabonentowymi serii DRC-nAC
 • Wbudowany kolorowy ekran TFT-LCD 4.3" - rozdzielczość obrazu 480 x 272
 • Intuicyjny interfejs użytkownika i sensoryczne przyciski funkcyjne
 • Standard sygnału wideo: PAL / NTSC
 • Obsług funkcji interkomu
 • Współpraca z modułem MD-RA3B - obsługa automatyki bramowej
 • Instalacja 4-żyłowa + obwód elektrozaczepu
 • Zasilanie 230 V

Monitor ze względu na obsługi 2 paneli bramowych i możliwość obsługi automatyki bramowej, sprawdza się świetnie w domach jednorodzinnych. Poza niezawodnością i stabilnymi parametrami pracy, cechuje się on również prostą obsługą i atrakcyjną ceną. Co czyni z niego doskonały wybór dla osób, które poszukują standardowego systemu wideodomofony do swojego domu.

Ekran TFT-LCD 4.3"

Łatwa i wygodna obsługa systemu wideodomofonu

Do budowy monitora CDV-43M WHITE wykorzystano standardowy, dobrej jakości ekran TFT-LCD 4.3". Wyświetla on wyraźny i kontrastowy obraz z panelu bramowego, w rozdzielczości 480 x 272 piksela. Dzięki czemu identyfikacja osoby dzwoniącej nie powinna sprawiać najmniejszych problemów. Monitor jest również wyposażony w sensoryczne przyciski funkcyjne i intuicyjny interfejs użytkownika. Sprawiają one, że codzienna obsługa systemu wideodomofonu jest prosta i wygodna.

Dodatkową zaletą monitora jest możliwość zmiany jego podstawowych parametrów pracy. Dzięki czemu użytkownik może je dostosować do swoich indywidualnych preferencji. Regulacji podlegają takie parametry jak:

 • Głośność wywołania
 • Głośność rozmowy
 • Kontrast
 • Jaskrawość obrazu

Funkcja interkomu

Możliwość pracy w dużych obiektach

Monitor jest również wyposażony w gniazdo interkomowe. Przy jego pomocy możliwa jest realizacja łączności wewnętrznej, między kilkoma monitorami w ramach jednego abonenta. Funkcja interkomu sprawia, że system wideodomofonu sprawdza się świetnie nawet w sporej wielkości obiektach, takich jak np. kilkupiętrowe domy. Model CDV-43M WHITE współpracuje z analogowymi monitorami COMMAX lub unifonami serii DP-4VHP.

Podczas połączenia interkomowego, wciśnięcie przycisku wywołania na panelu bramowym, dołącza dzwoniącego do rozmowy (połączenie trójstronne). Prowadzący rozmowę interkomową słyszą sygnał wywołania w odbiornikach.

Współpraca z z MD-RA3B

Obsługa automatyki bramowej

Do monitora można podłączyć moduł MD-RA3B, stosowany w instalacjach niskonapięciowych. Po jego zastosowaniu, z poziomu monitora sterować dodatkowym przekaźnikiem typu NO / NC. Przykładowo centralą sterującą systemu automatyki bramowej lub sterownikiem oświetlenia. Dzięki czemu monitor sprawdza się świetnie w systemie wideodomofonu domu jednorodzinnego.

Parametry techniczne CDV-43M WHITE:

Typ: Analogowy
Obsługa: Głośnomówiący
Ilość obsługiwanych wejść: 2
Ekran: TFT-LCD 4.3"
Rozdzielczość ekranu: 480 x 272
Sterowanie automatyką bram: Z modułem MD-RA3B
Funkcja interkomu: TAK
Regulacja głośności wywołania: TAK
Regulacja głośności rozmowy: TAK
Kolor: Biały
Wymiary: 180 x 180 x 28.5 mm
Zasilanie: 100 - 240 V AC

Podobne produkty w kategorii: Monitory