DRC-4CANS/RFID - 1-abonentowy panel bramowy; czytnik UNIQUE

wróć do: Panele bramowe

AAA

Producent

DRC-4CANS/RFID - 1-abonentowy panel bramowy, dedykowany do pracy w systemie wideodomofonu analogowego COMMAX. Do jego elementów wyróżniających można zaliczyć:

 • Możliwość współpracy z dowolnymi monitorami analogowymi COMMAX (4-przewodowymi)
 • Kolorowa kamera 1/3" CCD
 • Kąt widzenia 68o w poziomie / 55o w pionie
 • Regulacja kąta widzenia + / - 12o
 • Doświetlenie diodami światła białego
 • Wbudowany czytnik zbliżeniowy UNIQUE 125 kHz
 • Wbudowane wyjście przekaźnikowe NO / NC (max. 5 A)
 • Praca w standardzie PAL
 • Instalacja: 4-przewodowa + obwód elektrozaczepu
 • Zewnętrzna, metalowa obudowa
 • Montaż podtynkowy
 • Zasilanie 12V DC (wymagany dodatkowy zasilacz)

DRC-4CANS/RFID to standardowa stacja bramowa, która znajduje zastosowanie w podstawowych systemach wideodomofonu domów jednorodzinnych. Prosta w montażu i obsłudze, jest doskonałym wyborem dla osób, które poszukują niezawodnego i ekonomicznego rozwiązania.

Kolorowa kamera 1/3"

Dobra jakość generowanego obrazu

Panel bramowy DRC-4CANS/RFID zbudowano w oparciu o kolorową kamerę, z przetwornikiem obraz 1/3" CCD. Generuje ona płynny, dobrej jakości materiał wideo, dzięki któremu identyfikacja osób dzwoniących nie powinna sprawiać najmniejszych problemów. Kamera jest również wyposażona w stałoogniskowy obiektyw, zapewniający kąt widzenia:

 • 68o w poziomie
 • 55o w pionie

Taki kąt widzenia w zupełności wystarcza do obserwacji osób stojących przed panelem podczas wywołania. Dodatkowo instalator ma możliwość swobodnej regulacji kąta wiedzenia w pionie i poziomie, w zakresie + / - 12o. Dzięki czemu panel można zamontować na różnej wysokości, a następnie odpowiednio dostosować obszar, który kamera ma obserwować.

Oświetlenie nocne

Poprawna praca w warunkach ciemności

Panel jest również wyposażony w oświetlenie nocne, zrealizowane na bazie diod LED światła białego. Dzięki oświetleniu kamera może prowadzić prawidłową obserwację w nocy, w warunkach słabego oświetlenia, a nawet całkowitej ciemności.Czytnik UNIQUE 125 kHz Wygodna obsługa elektrozaczepu

Cechą charakterystyczną panelu serii RFID jest wbudowany czytnik kart zbliżeniowych UNIQUE 125 kHz. Przy jego pomocy użytkownik może w łatwy sposób sterować elektrozaczpem lub zworą magnetyczną - wystarczy że zbliży zapisany w pamięci transponder zbliżeniowy. Ta drobna funkcjonalność znacznie ułatwia codzienną obsługę systemu wideodomofonu. W pamięci czytnika można zapisać do 1003 indywidualnych transponderów i instalator ma możliwość regulowania czasu otwarcia w zakresie 1 - 120 sekund.

Wyjście przekaźnikowe

Współpraca z dowolnym elektrozaczepem

Panel bramowy DRC-4CANS/RFID posiada standardowe wyjście przekaźnikowe typu NO / NC, o maksymalnej obciążalności 5 A. Dzięki niemu, może on współpracować z elektrozaczepami klasycznymi, elektrozaczepami rewersyjnymi i zworami elektromagnetycznymi. Panel jest również wyposażony w złącze przycisku wyjścia. Przy pomocy przycisku, użytkownik opuszczający teren posesji może szybko zwolnić elektrozaczep, bez konieczności sięgania po klucz do furtki.

Metalowa obudowa

Odporna na wpływ czynników pogodowych

Stacje bramową umieszczono w obudowie zewnętrznej, wykonanej z metalu. Zapewnia ona dobrą odporność na wpływ czynników pogodowych, dzięki czemu stacja może bezawaryjnie pracować na zewnątrz. Model jest przystosowany do montażu podtynkowego, ale po zastosowaniu osłony OS-1N, możliwy jest jego montaż natynkowy.

Parametry techniczne DRC-4CANS/RFID:

Ilość abonentów: 1
Przetwornik kamery: 1/3" CCD
Regulacja kamery: + / - 12o
Podświetlenie nocne: TAK
Kąt widzenia: Poziom - 68o, pion - 55o
Ilość przycisków: 1
Wyjścia: 1x przekaźnikowe NO / NC
Wbudowany czytnik: TAK
Obudowa: Metalowa
Montaż podtynkowy: TAK
Zasilanie: 12V DC
Wymiary: 186 x 124 x 18 mm
Waga: 0.5 kg

Podobne produkty w kategorii: Panele bramowe