CDV-70H(DC) - Monitor głośnomówiący 7"

wróć do: Monitory

AAA

Producent

CDV-70H(DC) - Monitor głośnomówiący, dedykowany do pracy w systemie wideodomofonu analogowego COMMAX. Zbudowany z wysokiej jakości komponentów, cechuje się niezawodnością i stabilnymi parametrami pracy przez wiele lat użytkowania. Do elementów wyróżniających modelu można zaliczyć:

 • Obsługa 1 wejścia (z możliwością rozbudowy przy pomocy modułu MD-KAM2 / MD-KAM4)
 • Współpraca z panelami jednoabonentowymi serii DRC-4xxx lub wieloabonentowymi serii DRC-nAC2 / DRC-nUC
 • Wbudowany kolorowy ekran TFT-LCD 7" (16:9) - rozdzielczość obrazu 800 x 480
 • Intuicyjny interfejs użytkownika i 5 przycisków funkcyjnych
 • Standard sygnału wideo: PAL / NTSC
 • Obsługa funkcji interkomu
 • Paging między stacjami
 • Współpraca z modułem MD-RA3B - obsługa automatyki bramowej
 • Instalacja 4-przewodowa + obwód elektrozaczepu
 • Zasilanie 16 - 24V DC

CDV-70H(DC) to standardowy monitor systemu wideodomofonu. Niezawodny i funkcjonalny jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które poszukują sprawdzonych rozwiązań. Ze względu na możliwość współpracy z modułem wejść MD-KAMn i modułem przekaźnika MD-RA3B, polecamy go do domów z kilkoma wejściami i automatyką bramową.

Ekran TFT-LCD 7"

Dobrej jakości obraz i łatwa obsługa

Monitor CDV-70H(DC) zbudowano w oparciu o wysokiej jakości ekran TFT-LCD (16:9), o przekątnej 7". Wyświetla on wyraźny i kontrastowy obraz z podłączonych paneli bramowych, w maksymalnej rozdzielczości 800 x 480. Obraz o takiej szczegółowości umożliwia bezproblemową identyfikację osób odwiedzających, które stoją przed stacją bramową. Dodatkową zaletą monitora jest intuicyjny interfejs użytkownika i wbudowane 5 przycisków funkcyjnych. Dzięki nim codzienna obsługa systemu wideodomofonu i zmiana jego ustawień, nie powinny sprawiać najmniejszych problemów.

Możliwości regulacji:

 • Poziom głośności wywołania
 • Poziom głośności rozmowy
 • Parametry wyświetlanego obrazu

Funkcja interkomu

Możliwość pracy w dużych obiektach

Monitor jest również wyposażony w gniazdo interkomowe. Przy jego pomocy możliwa jest realizacja łączności wewnętrznej, między kilkoma monitorami w ramach jednego abonenta. Funkcja interkomu sprawia, że system wideodomofonu sprawdza się świetnie nawet w sporej wielkości obiektach, takich jak np. kilkupiętrowe domy. Model CDV-70H(DC) współpracuje z analogowymi monitorami COMMAX lub unifonami serii DP-4VHP.

Podczas połączenia interkomowego, wciśnięcie przycisku wywołania na panelu bramowym, dołącza dzwoniącego do rozmowy (połączenie trójstronne). Prowadzący rozmowę interkomową słyszą sygnał wywołania w słuchawkach.

Współpraca z z MD-RA3B / MD-KAM2 / MD-KAM4

Obsługa automatyki bramowej i dodatkowych stacji bramowych

Do monitora można podłączyć moduł MD-RA3B, stosowany w instalacjach niskonapięciowych. Po jego zastosowaniu, z poziomu monitora sterować dodatkowym przekaźnikiem typu NO / NC. Przykładowo centralą sterującą systemu automatyki bramowej. Dzięki czemu monitor sprawdza się świetnie w systemie wideodomofonu domu jednorodzinnego.

Monitor współpracuje również z modułami rozszerzającymi ilość wejść MD-KAM2 i MD-KAM4. Przy ich pomocy można zwiększyć ilość wejść monitora, bez konieczności stosowania dodatkowych przewodów. Moduły rozszerzające działają prawidłowo z analogowymi stacjami bramowymi COMMAX i standardowymi kamerami CCTV.

Parametry techniczne CDV-70H(DC):

Typ: Analogowy
Obsługa: Głośnomówiący
Ilość obsługiwanych wejść: 1
Ekran: TFT-LCD 7"
Rozdzielczość ekranu: 800 x 480
Sterowanie automatyką bram: Z modułem MD-RA3B
Funkcja interkomu: TAK
Regulacja głośności wywołania: TAK
Regulacja głośności rozmowy: TAK
Kolor: Biały
Wymiary: 180 x 179.6 x 28 mm
Zasilanie: 16 - 28V DC

Podobne produkty w kategorii: Monitory