M270W-S2 - Monitor słuchawkowy 7", pamięć zdjęć

wróć do: Monitory

AAA
 • product/16/sp612515232709691.jpg

Producent

M270W-S2 - Słuchawkowy monitor z pamięcią zdjęć osób odwiedzających, dedykowany do pracy w systemie wideodomofonu analogowego VIDOS. Do jego elementów wyróżniających można zaliczyć:

 • Wbudowany 7" ekran TFT LCD i podświetlany panel sterowania
 • Możliwość prowadzenia rozmowy przez słuchawkę lub głośnik
 • Możliwość podglądu obrazu z kamer, z możliwością włączenia dźwięku i otwarcia furtki
 • Swobodna regulacja parametrów pracy monitora - głośność, jasność i kolor
 • Obsługa wszystkich analogowymi stacjami bramowymi VIDOS
 • Obsługa 2 stacji bramowych lub 1 stacji bramowej i 1 kamery CCTV
 • Możliwość podłączenia 3 dodatkowych monitorów / unifonów
 • Obsługa funkcji interkomu
 • Możliwość sterowania automatyką bramową
 • Wbudowany dysk pamięci FLASH i obsługa funkcji pamięci zdjęć (max. 100 zdjęć)
 • Zasilacz na listwę DIN w komplecie

Monitor M270W-S2 jest doskonałym wyborem do budowy funkcjonalnego i prostego w obsłudze systemu wideodomofonu. Sprawdza się on świetnie w domach jednorodzinnych z podwójnym wejściem i działającym systemem automatyki bramowej. Dodatkowo monitor cechuje się eleganckim wyglądem, dzięki któremu, bez najmniejszych problemów można go wkomponować w wystrój praktycznie dowolnego pomieszczenia.

Ekran TFT LCD 7" i panel sterowania

Łatwa obsługa i dobra jakość wyświetlanego obrazu

Monitor M270W-S2 zbudowano w oparciu o dobrej jakości ekran TFT LCD, o przekątnej 7". Wyświetla on płynny i szczegółowy obraz paneli bramowych VIDOS i kamer CCTV, w maksymalnej rozdzielczości 800 x 600. Dzięki czemu, identyfikacja osób dzwoniących nie powinna sprawiać najmniejszych problemów. Monitor jest również wyposażony w podświetlany panel sterowania z przyciskami funkcyjnymi i intuicyjne UI (interfejs użytkownika). Dzięki nim, codzienna obsługa systemu wideodomofonu nie powinna sprawiać najmniejszych problemów.

Uwaga!
Model udostępnia meny ekranowe w 8 językach - polski, angielski- niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, chiński i rosyjski

Wejścia / wyjścia monitora

Obsługa paneli bramowych VIDOS, kamer CCTV i dodatkowych monitorów / unifonów

Monitor posiada wbudowane 2 wejścia, do których można podłączyć 2 analogowe stacje bramowe VIDOS. Przez co sprawdza się on świetnie w systemach domowych, w których konieczna jest obsługa wejścia frontowego i wejścia tylnego. Do monitora można również podłączyć standardową kamerę CCTV, w zamian za drugi panel bramowy. Dodatkowa kamera obserwująca wejście do obiektu, pozwala na lepszą orientację kto stoi przed wejściem. Przekłada się to bezpośrednio na bezpieczeństwo domowników.

Do modelu M270W-S2 można podłączyć 3 dodatkowe monitory lub unifony, pracujące w ramach 1 abonenta. Obsługuje on również funkcję interkomu, która umożliwia realizację wewnętrznego połączenia między współpracującymi urządzeniami. Funkcja interkomu sprawia, że system wideodomofonu sprawdza się świetnie nawet w sporej wielkości obiektach, takich jak np. kilkupiętrowe domy.

Uwaga!
Model nie współpracuje z monitorami serii 900

Sterowanie automatyką bramową

Dedykowany do rozwiązań domowych

Dużą zaletą monitora jest wbudowane złącze, dedykowane do podłączenia wejścia sterującego automatyki bramowej. Dzięki niemu, z poziomu monitora można w prosty sposób sterować napędem bramy wjazdowej lub garażowej. Przez co, monitor M270W-S2 jest doskonałym wyborem do realizacji systemy wideodomofonu w domach jednorodzinnych, w których zastosowano system automatyki bramowej.

Wbudowany dysk FLASH

Pamięć 100 zdjęć

Cechą charakterystyczną monitorów VIDOS serii "S" jest wbudowany dysk pamięci FLASH. W modelu M270S-2 służy on do realizacji funkcji pamięci 100 zdjęć osób odwiedzających. Zdjęcia są robione automatycznie przez panel, po 5 sekundach od wciśnięcia przycisku wywołania. Po zapełnieniu pamięci, nowo robione zdjęcie jest automatycznie nadpisywany na zdjęcie najstarsze.

Parametry techniczne M270W-S2:

Typ: Analogowy
Obsługa: Słuchawkowy
Ilość obsługiwanych wejść: 2
Ekran: TFT LCD 7"
Wbudowana pamięć: TAK
Sterowanie automatyką bram: TAK
Funkcja interkomu: TAK
Ilość obsługiwanych kamer CCTV: 1
Regulacja głośności wywołania: TAK
Regulacja głośności rozmowy: TAK
Kolor: Biały
Wymiary: 282 x 135 x 23 mm
Zasilanie: 14.5V DC

Gwarancja producenta:

 • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Monitory