BCS-IP8Gb/RACK5U - Zasilacz do 8 kamer PoE, 8x PASSIVE PoE, 2x UPLINK, 96W

wróć do: Zasilacze PoE

AAA

Producent

BCS-IP8Gb/RACK5U - Zestaw switcha PoE i zasilacza w obudowie standardu RACK, dedykowany do pracy w systemie monitoringu IP. Przy jego pomocy możliwa jest realizacja zasilania maksymalnie 8 kamer IP w standardzie PoE 802.3af. Do elementów wyróżniających zestawu można zaliczyć:

  • Wbudowany wysokiej jakości switch PoE - 8x PASSIVE 10 / 100 Mbs + 2x UPLINK 1000 Mb/s
  • Wbudowany zasilacz 96 W, o sprawności > 90%
  • Wewnętrzną obudowę RACK5U, przeznaczoną do montażu w szafie standardu RACK 19"
  • Zastosowanie licznych zabezpieczeń elektronicznych

Switch PoE

Wygodne zasilanie kamer po kablu UTP

Zestaw BCS-IP8Gb/RACK5U posiada 8-portowy, niezarządzalny switch PASSIVE PoE. Przy jego pomocy możliwa jest realizacja zasilania i transmisja sygnału informacyjnego z kamer po tym samym kablu UTP. Switch jest również wyposażony w 2 porty UPLINK (gigabit ethernet). Służą one do podłączenia urządzeń zewnętrznych takich jak np. kolejny switch, router lub rejestrator NVR.

Zdecydowanie największą zaletą zasilania PoE jest elastyczność lokowania punktów dostępowych, które nie muszą znajdować się w pobliżu źródła zasilania. Technologia PoE dodatkowo zmniejsza ilość przewodów niezbędnych do prawidłowego montażu kamer, co może przyspieszyć i ułatwić montaż systemu. Power over Ethert nie wymaga również żadnej dodatkowej konfiguracji - po podłączeniu kamery do switcha, ten automatycznie ją zasili.

Zasilacz 96 W o sprawność > 90%

Skuteczne zasilanie 8 kamer i stabilne parametry pracy

Cechą charakterystyczną modelu BCS-IP8Gb/RACK5U jest wbudowany zasilacz 96 W. Taka moc w zupełności wystarcza do realizacji stabilnego zasilania 8 standardowych kamer PoE 802.3af. Dodatkową zaletą zasilacza jest wysoka sprawność, przekraczająca 90%. Podczas pracy jedynie niewielka część energii jest wydzielana pod postacią ciepła, dzięki czemu nie nagrzewa się on do wysokich temperatur. Umożliwia mu to zachowanie stabilnych parametrów pracy w całym czasie działania.

Obudowa RACK5U

Montaż w szafie standardu RACK 19"

Zestaw zasilacza umieszczono w obudowie BCS-RACK5U, przystosowanej do montażu w szafie RACK. Przez co zasilacz sprawdza świetnie w profesjonalnych, zintegrowanych systemach CCTV - systemach w których wszystkie kluczowe elementy są montowane w jednej szafie. Takie rozwiązanie umożliwia utrzymanie wysokiego standardu instalacji i jednocześnie ułatwia późniejsze zarządzanie systemem i wprowadzanie zmian.

Parametry techniczne BCS-IP8Gb/RACK5U:

Napięcie zasilania: 230 V AC
Moc zasilacza (max): 96 W
Ilość wyjść: 8x PASSIVE POE, 2x UPLINK
Sprawność: > 90%
Wymiary: 440 x 220 x 180 mm

Gwarancja producenta:

  • 36 miesięcy

Podobne produkty w kategorii: Zasilacze PoE