DGSM-02 - Wieloabonentowa stacja bramowa GSM, 50 lokatorów

wróć do: Domofony bezprzewodowe

AAA

Producent

DGSM-02 - Bezprzewodowa stacja bramowa, wykorzystująca komunikację w standardzie GSM 850/900/1800/1900 MHz. Zintegrowana z telefonami użytkowników systemu, umożliwia realizację dużego, wieloabonentowego systemu. Cechami charakterystycznymi stacji są:

 • Wyjątkowo prosta obsługa, przypominająca prowadzenie rozmowy telefonicznej
 • Obsługa do 50 użytkowników
 • Wbudowany czytnik RFID (UNIQUE)
 • Wbudowany wyświetlacz LCD i klawiatura numeryczna
 • Możliwość zarządzania z poziomu komputera
 • Wbudowane gniazdo na kartę pamięci SD (karta 8 GB w zestawie)
 • Prosty proces montażu i programowania
 • Elegancki, nowoczesny wygląd

System DGSM-02 można polecać wszystkim osobom, które poszukują stabilnego systemu domofonu. Sprawdza się świetnie w kilkupiętrowych kamienicach, blokach mieszkalnych, a nawet niewielkich osiedlach. Największą zaletą domofonu GSM jest możliwość obsługi z dowolnego miejsca, nawet kiedy lokatora nie ma w domu. Jego dodatkowym walorem jest wygoda użytkowania. Kiedy ktoś zadzwoni nie ma potrzeby podchodzenia do unifonu - wystarczy sięgnąć po telefon.

Uwaga!
DGSM-02 nie współpracuje z żadnym standardowym Unifonem. Do poprawnej pracy wymaga integracji z przynajmniej jednym numerem telefonu.

Technologia GSM

Stabilna komunikacji bezprzewodowa

Największą zaletą systemu DGSM-02 jest bezprzewodowa komunikacja w standardzie GSM 850/900/1800/1900 MHz. Zapewnia ona stabilne parametry połączenia, praktycznie niezależnie od tego, w którym miejscu znajduje się użytkownik. Komunikacja GSM to jednak nie tylko realizacja połączenia głosowego. To również sterowanie bramką z poziomu telefonu:

 • Podczas rozmowy po wciśnięciu przycisku gwiazdki
 • Podczas czuwania po zadzwonieniu na numer bramki i wciśnięciu przycisku gwiazdki

W pamięci panelu (na karcie SD) można zapisać do 50 użytkowników i każdemu z nich przydzielić 3 numery telefonów. W sytuacji w której numer 1 jest zajęty lub odrzuci rozmowę, połączenie jest automatycznie przekierowane na numer 2. Jeżeli numer 2 jest również zajęty, połączenie zostaje przekierowane na numer 3. Do stacji można również dopisać numer portiera lub innej osoby odpowiadającej za administrację budynkiem.

System bezprzewodowy

Prosty montaż systemu

Największą zaletą komunikacji bezprzewodowej jest wyjątkowo prosta instalacja. W zasadzie ogranicza się ona do poprawnego montażu na słupku, podłączeniu elektrozaczepu i odpowiedniej konfiguracji połączenia z telefonami. Komunikacja bezprzewodowa jest również nieoceniona w sytuacji, w której nie ma poprowadzonych kabli pomiędzy obiektem a bramką. Całkowicie eliminuje konieczność prowadzenia prac remontowych. Co za tym idzie może oszczędzić czas i ograniczyć zbędne koszty.

Aplikacja na komputer

Proste programowanie i zarządzanie systemem

Cechą charakterystyczną modelu DGSM-02 jest dedykowane oprogramowanie do zarządzania. Przy jego pomocy, z poziomu komputera, możliwa jest wyjątkowo łatwa administracja listą lokatorów systemu - dodawanie, usuwanie, zmiana numerów telefonów, itp.

Wyświetlacz LCD i klawiatura numeryczna

Łatwa obsługa systemu

Model DGSM-02 posiada również wbudowany wyświetlacz LCD i klawiaturę numeryczną. Dzięki nim, codzienna obsługa systemu jest wyjątkowo prosta i intuicyjna:

 • Na panelu są wyświetlane wszystkie niezbędne informacje niezbędne do poprawnej obsługi systemu. Dzięki czemu, nawet osoby które wcześniej nie używały tego typu domofonu, bez problemów sobie z nią poradzą.
 • Klawiatura numeryczna służy do wybierania konkretnych użytkowników lub otwierania furtki (po wprowadzeniu odpowiedniego hasła).

Czytnik RFID

Łatwa obsługa elektrozaczepu

Cechą charakterystyczną stacji jest wbudowany czytnik kart RFID, standardu UNIQUE 125 kHz. Dzięki niemu możliwe jest bardzo łatwe sterowanie bramką - wystarczy zbliżyć zaprogramowaną kartę lub przypięty do kluczy brelok.

Parametry techniczne DGSM-02:

Ilość abonentów: 50
Czytnik zbliżeniowy: TAK
Poziom sygnału: > - 108 dBm
Montaż: Podtynkowy
Temperatura pracy: -15...+50 oC
Wymiary: 130 x 380 x 40 mm
Zasilanie: 12 - 15V DC

Gwarancja producenta:

 • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Domofony bezprzewodowe