M904S - Głośnomówiący monitor 4"

wróć do: Monitory

AAA
 • product/12/sp467114640942451.jpg
 • product/12/sp467114640942462.jpg
 • product/12/sp467114640942463.jpg
 • product/12/sp467114640942474.jpg

Producent

Głośnomówiący monitor VIDOS, spełniający wszystkie funkcje wysokiej klasy monitorów serii PREMIUM. Wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, jest doskonałym uzupełnieniem systemu z monitorami M901 lub M903 - jako dodatkowy punkt komunikacyjny. Jego dodatkowymi zaletami są:

 • Możliwość sterowania automatyką bramową
 • Obsługa 2 dowolnych stacji bramowych VIDOS i 2 zewnętrznych kamer CCTV
 • Dotykowy ekran LCD 4" i przyciski funkcyjne
 • Elegancki wygląd
 • Wbudowane gniazdo na kartę micro SD (karta 4 GB w komplecie)

M904S jest podstawowo dedykowany jako monitor pomocniczy. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go do budowy zupełnie niezależnego systemu. Polecamy go przede wszystkim właścicielom domów prywatnych, którzy poszukują niezawodnego wideodomofonu.

Dotykowy ekran 4" i przyciski funkcyjne

Dobrej jakości obraz i łatwe sterowanie

Do budowy monitora wykorzystano dobrej jakości, dotykowy ekran LCD 4". Gwarantuje on uzyskanie kontrastowego i wyraźnego obrazu, co skutkuje bezproblemowym rozpoznawaniem osób dzwoniących. Dodatkowo, parametry wyświetlania takie jak jasność, kolor i kontrast mogą być swobodnie zmieniane i dostosowane do wymagań użytkownika.

Model M904S posiada również przyciski funkcyjne, służące do sterowania podstawowymi funkcjami systemu. Dzięki nim codzienna obsługa jest jeszcze prostsza. Przykładowo aby otworzyć bramę lub furtkę wystarczy tylko 1 kliknięcie.

Wejścia monitora

Współpraca z panelami bramowymi i kamerami CCTV

Standardowo do monitora można podłączyć 2 dowolne stacje bramowe VIDOS. Dzięki czemu jest on doskonałym wyborem do domów prywatnych, które poza wejściem frontowym, posiadają również wejście tylne. Sprawdza się on również w niedużych firmach, w których potrzebna jest autoryzacja wejścia.

Monitor może również współpracować z 2 zewnętrznymi kamerami CCTV. Odpowiednio ustawione kamery dają możliwość znacznie lepszego rozpoznania tego co dzieje się przed wejściem na posesję - czyli dodatkowo podnoszą bezpieczeństwo. Użytkownik może swobodnie lub sekwencyjnie zmieniać podgląd z kamer i stacji bramowych.

Współpraca z czujkami alarmowymi

Większa funkcjonalność i bezpieczeństwo

Cechą charakterystyczną serii PREMIUM jest możliwość podłączenia czujek alarmowych do stacji bramowych i kamer systemu. Jeżeli czujka wykryje ruchu, zostanie uruchomiona wcześniej zaprogramowana funkcja - przykładowo kamera rozpocznie nagrywanie lub zrobi zdjęcie. Ta funkcjonalność stanowi doskonałe uzupełnienie zastosowanego na obiekcie systemu monitoringu i systemy alarmowego.

Gniazdo na kartę SD

Lokalna archiwizacja zdjęć i nagrań

Monitor posiada kieszeń na standardową kartę micro SD. Po jej zastosowaniu możliwe jest przechowywanie materiału wideo i zdjęć bezpośrednio w monitorze. W zestawie znajduje się karta, o pojemności 4 GB.

Dodatkowe zalety monitora:

 • 3 tryby głośności, ustawiane w zależności od pory dnia
 • 11 melodii dzwonka, z możliwością ustawienia osobnych dla każdej stacji bramowej
 • Możliwość rozpoczęcia rozmowy i otwarcia elektrozaczepu bez wcześniejszego wywołania z panelu zewnętrznego
 • Prosta instalacja 4-przewodowa - 2 przewody do elektrozaczepu i 2 do stacji bramowej

Parametry techniczne M904S:

Typ: Analogowy
Obsługa: Głośnomówiący
Ilość obsługiwanych wejść: 2
Ekran: LCD 4"
Sterowanie automatyką bram: TAK
Funkcja interkomu: TAK
Ilość obsługiwanych kamer CCTV: 2
Regulacja głośności wywołania: TAK
Wymiary: 117 x 168 x 20 mm
Zasilanie: 14.5V DC

Gwarancja producenta:

 • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Monitory