12V/10A/18O/RACK - Zasilacz impulsowy 12V/10A

wróć do: Zasilacze w obudowach

AAA

Producent

Zasilacz impulsowy 12V DC / 10 A, zaprojektowany z myślą o systemach monitoringu. Jego cechą charakterystyczną są stabilne parametry pracy, które gwarantują niezawodność systemu CCTV przez cały czas użytkowania. Kolejnymi istotnymi cechami modelu są:

  • 18 wyjść DC, z których każde jest zabezpieczone przy pomocy bezpiecznika polimerowego (1.1 A)
  • Obudowa umożliwiająca wygodny i szybki montaż w szafie standardu RACK 19"
  • Możliwość regulacji napięcia wyjściowego
  • Diodowa sygnalizacja poprawności pracy

Zasilacz 12V/10A/18O/RACK jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które budują profesjonalny, spełniający najwyższe standardy system CCTV. Oczywiście można go wykorzystać do realizacji zasilania zupełnie innych urządzeń 12V DC, z których obciążalność każdego nie przekracza 1.1 A.

Obudowa RACK

Dedykowany do pracy w profesjonalnych systemach CCTV

Cechą szczególną modelu 12V/10A/18O/RACK jest obudowa umożliwiająca wygodne przymocowanie do profilu szaf standardu RACK 19". Dzięki czemu, zasilacz można wykorzystać w profesjonalnych systemach CCTV, w których wszystkie najistotniejsze elementy montuje się w szafie RACK. Taki sposób montażu czyni go nie tylko znacznie bardziej przejrzystym, ale również znacznie ułatwia zarządzanie nim i wprowadzanie zmian.

Bezpieczniki polimerowe

Ochrona podłączonych urządzeń przed spaleniem

Każde wyjście zasilacza jest zabezpieczone przy pomocy klasycznych bezpieczników polimerowych. W sytuacji w której natężenie prądu na wyjściu przekroczy 1.1 A, szybko zwiększają one swoją rezystancję. Chronią w ten sposób podłączone urządzenia przed spaleniem.

Potencjometr

Regulacja napięcia wyjściowego 12 - 16 V

Użytkownik przy pomocy potencjometru VR1, może w bardzo łatwy sposób zmienić wartość napięcia na wyjściu. Wystarczy przekręcić potencjometr i w ten sposób dostosować wartość napięcia do wymagań podłączonych urządzeń.

Parametry techniczne 12V/10A/18O/RACK:

Napięcie zasilania: 100 - 240 V AC
Napięcie wyjściowe: 12 - 16 V DC
Prąd wyjściowy (max): 10 A
Ilość wyjść: 18
Zabezpieczenie przeciążeniowe (OLP): TAK
Sygnalizacja pracy: Diody LED
Temperatura pracy: -10...+45 oC

Gwarancja producenta:

  • 12 miesięcy

Podobne produkty w kategorii: Zasilacze w obudowach