WD30PURX - Dysk twardy 3TB

  • product/11/sp420714284145221.jpg

Producent

Dysk twardy Surveillance 3 TB, zaliczany do serii WD Purple. Cechuje się niezawodnością, trwałością i stabilnymi parametrami, podczas pracy ciągłej (24 godziny / 7 dni w tygodniu) - Jest on doskonałym wyborem do realizacji systemów monitoringu wizyjnego.

WD30PURX został zoptymalizowany pod obsługę do 32 kamer wysokiej rozdzielczości. Cechuje się standardowymi wymiarami i może pracować w stosunkowo wysokiej temperaturze (do 65 oC) - Dzięki czemu możemy go zamontować w dużych rejestratorach, w których pracuje wiele dysków jednocześnie.

Ciągłe działanie

Skuteczna praca w systemach monitoringu

WD30PURX jest przystosowany do pracy ciągłej (24/7), dzięki czemu, świetnie sprawdza się w większości systemów CCTV. Został tak zoptymalizowany, że może nagrywać obraz wysokiej rozdzielczości z aż 32 kamer jednocześnie - Jest doskonałym wyborem do realizacji małych i średniej wielkości systemów monitoringu.

Dodatkowymi zaletami dysku, które podnoszą jego użyteczność są:

  • Transfer danych wejście/wyjście 145 MB/s
  • Bufor 6 Gb/s
  • Pamięć podręczna (Cache) 64 MB
  • Współczynnik MTBF > 1 mln (średni czas bezawaryjnej pracy dysku wynosi ponad milion godzin)

AllFrame

Niezawodny zapis nagrań

Prezentowany model wykorzystuje technologie AllFrame do obsługi transmisji strumieniowej ATA. Dzięki niej minimalizowana jest liczba nieczytelnych lub całkowicie utraconych klatek obrazu.

W porównaniu z klasycznymi dyskami twardymi, seria Purple zapewnia stabilny i niezawodny zapis obrazu z kamer. Właściwość ta jest całkowicie niezbędna dla systemów monitoringu. Nietrudno wyobrazić sobie sytuacje, w której brak kilku kluczowych klatek powoduje nieczytelność całego nagrania.

IntelliSeek

Niski pobór energii

Technologia IntelliSeek zapewnia optymalną prędkość wyszukiwania danych, dzięki czemu zmniejszone jest zużycie energii. Dodatkową zaletą optymalizacji prędkości jest redukcja hałasu i brak silnych wibracji - Dzięki czemu dysk zużywa się wolniej i zmniejsza się ryzyko jego uszkodzenia.

Standardowe wymiary

Współpraca z większością rejestratorów

Dużą zaletą dysków WD serii Purple są standardowe wymiary. Dzięki czemu mogą one zostać zamontowane we wnętrzu każdego rejestratora, który znajduje się w naszej ofercie.

Parametry techniczne WD30PURX:

Pojemność: 3 TB
Wielkość: 3.5"
Pamięć podręczna (cache): 64 MB
Interfejs: SATA III

Gwarancja producenta:

  • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Akcesoria do rejestratorów