CSA-GOV - Czujnik dymu papierosowego

wróć do: Czujniki papierosów

AAA
  • product/11/sp410414132052651.jpg

Producent

CSA-GOV - Czujka dymu papierosowego, zbudowana w oparciu o technologię Multiple Detection. Charakteryzuje się wysoką skutecznością działania i jest przystosowana do montażu we wnętrzu pomieszczeń (obudowa wykonana z tworzywa sztucznego, wzmocnionego włóknem szklanym).

Współpraca

Szeroki wachlarz kompatybilnych urządzeń

Czujnik jest przystosowany do pracy w systemie wykrywania dymu papierosowego Cig-Arette - Podłączony bezpośrednio do centrali alarmowej. CSA-GOV może również pracować jako urządzenie niezależne (autonomiczne) i ma możliwość współpracy z:

  • Sygnalizatorem optyczno - akustycznym
  • Panelem sterującym
  • Czujnikiem dymu i ognia
  • Zewnętrznym modułem zasilania

Miejsce montażu

Uniwersalny detektor dymu papierosowego

Detektor jest przystosowany do montażu sufitowego we wnętrzu pomieszczeń. Może być stosowany we wszystkich obiektach, w których obowiązuje zakaz palenia - Świetnie sprawdza się w obiektach użyteczności publicznej, takich jak np. szkoły, szpitale, urzędy, banki, restauracje, lotniska, itp. Czujka może zostać wyposażona w metalowy koszyk CSA-AVC3, chroniący przed uszkodzeniami mechanicznymi lub kradzieżą.

Chroniony obszar

Skuteczna ochrona średniej wielkości pomieszczeń

CSA-GOV jest w stanie monitorować obszar o wymiarach 3 x 3 x 3 m. Użytkownik może dostosować czułość detektora w 5 zakresach lub całkowicie go wyłączyć (przy pomocy pilota).

Sygnalizacja alarmu

Pełna manipulacja powiadomieniem głosowym

Wyjątkową cechą CSA-GOV jest możliwość wgrywania własnych komunikatów głosowych, które będą odtwarzane po wywołaniu alarmu - Do 100 wiadomości głosowych, przechowywanych na karcie pamięci SD. Użytkownik ma możliwość wyboru wiadomości, które będą odtwarzane, a także może ustalić odstęp czasowy pomiędzy nimi.

Programowanie

Łatwe i szybkie ustawienie parametrów pracy

Programowanie i obsługa detektora dymu papierosowego odbywa się z poziomu zewnętrznego pilota CSA-IR2 (nie znajduje się w zestawie). Rozwiązanie to jest szczególnie użyteczne, gdy po pewnym czasie użytkowania chcemy zmienić np. czułość detektora - Użycie pilota wyklucza konieczność bezpośredniej pracy na czujce, która często jest umieszczona w trudno dostępnych miejscach.

Parametry techniczne CSA-GOV:

Autonomiczny: TAK
Sygnalizacja akustyczna: Powiadomienia głosowe
Obudowa: GRP plastik
Temperatura pracy: -10...+50 oC
Wilgotność: Do 95%
Zasilanie: 4x bateria alkaliczna 1.5V lub moduł CSA-006
Wymiary: 180 x 120 x 40 mm
Waga: 0.5 kg

Podobne produkty w kategorii: Czujniki papierosów