DRC-900LC/RFID - Stacja bramowa systemu Gate View

wróć do: Panele bramowe

AAA
  • product/10/sp386014035307201.jpg

Producent

DRC-900LC/RFID - Stacja bramowa systemu wideodomofonowego Gate View Commax. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, prostą obsługą, niezawodnością i dużymi możliwościami sterowania. Panel 900LC został zbudowany w oparciu o kolorową kamerę typu pin-hole, mikrofon, głośnik, czytnik kart zbliżeniowych, wyświetlacz numeryczny i klawiaturę numeryczną. System Gate View obsługuje do 500 użytkowników, przez co doskonale sprawdza się w dużych obiektach, takich jak np. osiedla wielorodzinne.

Zastosowana kamera i czytnik kart zbliżeniowych:

Panel zewnętrzny został wyposażony w wysokiej jakości, kolorową kamerę typu pin-hole. Umożliwia ona łatwe rozpoznawanie osób dzwoniących. Dodatkowo kamera ma możliwość skutecznej pracy w warunkach całkowitej ciemności - została wyposażona w podświetlenie światłem białym. Model RFID został również wyposażony w czytnik kart, obsługujący standardy Unique lub HID. Umożliwia sterowanie elektrozamkiem przy pomocy kart zbliżeniowych.

Dodatkowe cechy:

DRC-900LC/RFID cechuje się wyjątkowo prostym i intuicyjnym sterowaniem, które zawdzięcza zastosowaniu wyświetlacza i klawiatury numerycznej. Wpisując odpowiedni numer możliwe jest nawiązanie rozmowy z jednym z użytkowników systemu, portierem lub sterowanie elektrozamkiem. Wideodomofon ma możliwość programowania kodów wejściowych, co znacznie poprawia wygodę użytkowania i nadal gwarantuje wysoki poziom zabezpieczenia wejścia. Stacja bramowa pracuje w trybie monostabilnym z możliwością ustawienia czasu otwarcia elektrozamka w zakresie od 1 do 25 sekund.

Zalecenia montażowe:

Stacja bramowa została umieszczona w szczelnej obudowie, gwarantującej dobrą odporność na wpływ czynników atmosferycznych. DRA 900LC jest przystosowana do montażu zewnętrznego, natynkowego.

Właściwości systemu Gate View:

  • Obsługa do 500 użytkowników
  • Obsługa do 99 stacji bramowych DRC-900LC/RFID
  • Wysoka kultura pracy i niezawodność
  • Duże możliwości sterowania

Parametry techniczne DRC-900LC/RFID:

Zastosowana kamera: Pin-Hole
Wbudowany czytnik: TAK
Podświetlenie nocne: TAK
Zamek szyfrowy: TAK
Wyświetlacz: Cztero-znakowy
Montaż natynkowy: TAK
Zasilanie: 12V DC
Wymiary: 136 x 260 x 36 mm

Pliki do pobrania dla DRC-900LC/RFID - Stacja bramowa systemu Gate View

Commax/DRC-900LC-ins.pdf
Commax/DRC-900LC-ins.pdf

Podobne produkty w kategorii: Panele bramowe