BU600E-FR - Zasilacz UPS o mocy 360 W

wróć do: Zasilacze UPS i filtry

AAA
  • product/10/sp380714008465931.jpg

Producent

BU600E-FR - Uniwersalny zasilacz podtrzymujący UPS, przystosowany do zasilania urządzeń elektrycznych 220V AC (360 W). Charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami pracy, wysoką wydajnością, długim czasem życia i kompaktowymi rozmiarami. Seria zasilaczy BU nadaje się doskonale do współpracy z precyzyjnymi urządzeniami elektrycznymi, które muszą nieprzerwanie pracować. Polecamy go w szczególności do stosowania w systemach monitoringu lub do zasilania urządzeń przetwarzających dane, jak np. komputery.

Niezawodność i stabilna praca:

BU600E ma możliwość zasilania maksymalnie 3 urządzeń elektrycznych w jednym czasie. Został wyposażony w 3 gniazda typu FR (z bolcem). Zasilacz generuje na wyjściach napięcie sinusoidalne 220V AC (+/- 5%) o częstotliwości 50 Hz. Wysoka stabilność napięcia wyjściowego jest gwarantowana zastosowaniem automatycznego regulatora napięcia (AVR). Stabilizuje on sygnał AC i utrzymuje bezpieczną wartość - umożliwia to zachowanie odpowiedniego poziomu mocy podłączonych urządzeń. Podłączone urządzenia są dodatkowo chronione przez układ zabezpieczenia przeciążeniowego.

Praca w trybie awaryjnym:

Prezentowany model został wyposażony w baterie podtrzymującą, która umożliwia skuteczną pracę podłączonych urządzeń przez pewien czas. W przypadku braku napięcia sieciowego, UPS automatycznie przechodzi w tryb bateryjny. Kiedy napięcie sieciowe wróci, zasilacz automatycznie rozpocznie proces ładowania baterii. Średni czas jej pełnego naładowania wynosi około 8 godzin.

Sygnalizacja pracy:

BU600EFR posiada sygnalizację pracy, informującą czy urządzenie pracuje w trybie normalnym, czy trybie bateryjnym. Jest również wyposażony w konfigurowalny alarm dźwiękowy. Wysyła on odpowiedni sygnał akustyczny dotyczący rozładowania i niskiego stanu baterii, a także przeciążenia i awarii. Alarm akustyczny może być w dowolnym momencie wyłączany i włączany przez użytkownika.

Szczególna obudowa:

Zasilacze serii BU zostały zabudowane w najwyższej klasy obudowę ognioodporną. Minimalizuje ona szkody powstałe w wyniku wybuchu pożaru.

Parametry techniczne UPS BU600-FR:

Napięcie zasilania: 140 - 300V AC
Napięcie wyjściowe: 220V AC (+/- 5%)
Moc pozorna: 600 VA
Moc czynna: 360 W
Ilość wyjść: 3
Typ wyjść: FR
Akumulator: BP0043
Zabezpieczenia: Przeciążeniowe
Auto-Ładowanie: Tak
Auto-Restart: Tak
Alarm: Akustyczny
Wymiary: 158 x 91.5 x 240 mm
Waga: 3.8 kg

Gwarancja:

  • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Zasilacze UPS i filtry