ULTIMODE UNI-8SM 8x G.652.D - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, jednomodowy

wr鵵 do: Przewody 鈍iat這wodowe

AAA
  • product/9/sp325213655792411.jpg
  • product/9/sp325213663643732.jpg
  • product/9/sp325213663643733.jpg

Producent

UNI-4SM zaprojektowany przez firm ULTIMODE to doskona貫j jako軼i, uniwersalny kabel 鈍iat這wodowy, stosowany w poziomych po陰czeniach wewn徠rzbudynkowych oraz po陰czeniach zewn皻rznych w kanalizacji wt鏎nej. Zastosowane w堯kna jednomodowe mog wydajnie pracowa w pa鄉ie d逝go軼i fali 鈍iat豉 od 1280mn do 1625nm. Ze wzgl璠u na rodzaj w堯kien 鈍iat這w鏚 mo瞠 by u篡wany w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy jako po陰czenie mi璠zy budynkami.

Jednomodowe w堯kna w pow這ce 900µm, spe軟iaj standard ITU-T G.652.D, gwarantuj bardzo wysok jako嗆 transmisji. Zastosowane w堯kna cechuje obni穎ny pik wodny, dzi瘯i czemu t逝mienie jest mniejsze ni 0,36dB/km dla fali 1310nm oraz mniejsze ni 0,22dB/km dla 1550nm. W堯kna s zgodne z normami IEC 60793-2-50, EIA/TIA-FOTP oraz ITU-T G.652.D.

Centralna tuba kabla, w kt鏎ej umieszczone s w堯kna, jest wype軟iona ochronnym 瞠lem amortyzuj帷ym. Dodatkowo kabel jest wzmocniony w堯knami kevlarowymi, zapewniaj帷ym ochron przed uszkodzeniami mechanicznymi i gryzoniami. Kabel jest wysoce odporny na wp造w 鈔odowiska zewn皻rznego.

Cech szczeg鏊n UNI4MM jest rodzaj materia逝 z jakiego zosta wykonany zewn皻rzny p豉szcz kabla. LSZH (Low smoke zero halogen), nie jest materia貫m 豉twopalnym, a je瞠li ju ulegnie podpaleniu, emituje bardzo niewielk ilo嗆 dymu, nie zawieraj帷ego szkodliwych gaz闚.

Przekr鎩 poprzeczny przewodu

Przekr鎩 poprzeczny przewodu
(1 - w堯kno 鈍iat這wodu, 2 - 瞠l, 3 - tuba centralna, 4 - pow這ka kevlarowa, 5 - pow這ka LSZH)

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE UNI-8SM
  • Liczba w堯kien: 8
  • 字ednica kabla: 6mm
  • Masa kabla: 0,038kg/m
  • Rodzaj w堯kien: jednomodowe
  • Odporno嗆 na zgniatanie: 1000N/100mm
  • T逝mienie: od 0,22dB/km do 0,36dB/km

Gwarancja:

  • 24 miesi帷e

Podobne produkty w kategorii: Przewody 鈍iat這wodowe

Ultimode
ULTIMODE UNI-4SM 4x G.652.D - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, jednomodowy

Ultimode
ULTIMODE UNI-8MM  8x OM2 50/125 - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, wielomodowy

Ultimode
ULTIMODE UNI-4MM 4x OM2 50/125 - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, wielomodowy