ULTIMODE Stripper do włókien światłowodowych - 3 otwory

wróć do: Akcesoria

AAA
  • product/9/sp324513655027211.jpg
  • product/9/sp324513655027222.jpg

Producent

Stripper do włókien światłowodowych firmy ULTIMODE, to doskonałe narzędzie służące do przygotowania pigtailu lub uszkodzonego fragmenu światłowodu, do wykonania spawu mechanicznego lub montażu w szybkozłączu.

Stripper został zaprojektowany do ściągania płaszcza o średnicy od 250µm do 125µm, od 900µm do 250µm oraz kabli patchcordowych o średnicy 2mm lub 3mm.

Urządzenie charakteryzuje się ergonomiczną budową, pewnie leży w dłoni. Uchwyty pokryte gumą, stanowią izolację i praktycznie uniemożliwiają wyślizgnięcie się strippera.

Gwarancja:

  • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Akcesoria

Pulsar
GBIC-101 - Moduł SFP, double SM, 2x LC, 1.25G

Ultimode
A-522S - Jednomodowy adapter światłowodowy, 2x SC/APC

Pulsar
GBIC-105 - Moduł SFP, SM, 1x LC, 1.25G