ULTIMODE PC-511S - Patchcord 鈍iat這wodowy, jednomodowy (1x SC - 1x SC, 9/125)

wr鵵 do: Przewody 鈍iat這wodowe

AAA
  • product/9/sp323513654116981.jpg
  • product/9/sp323513654116992.jpg

Producent

Kabel 鈍iat這wodowy jednomodowy, o d逝go軼i 1, zako鎍zony obustronnie z陰czami SC/PC. Maj帷y zastosowania w telekomunikacji, przesyle danych, video.

ULTIMODE PC-511S wyposa穎ny jest w dwie ko鎍闚ki SC/PC, kt鏎e gwarantuj bardzo wysok jako嗆 i du膨 niezawodno嗆. Optyczny kabel krosowy prosty, ze wzgl璠u na swoj budow, nie sprawia problem闚 z podpinaniem, a zastosowany w nim mechanizm push-pull gwarantuje p造nn transmisj danych, niezale積ie od wp造wu czynnik闚 zewn皻rznych.

W堯kno 鈍iat這wodowe u篡te w PC511S jest w堯knem jednomodowym o obni穎nym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Ze wzgl璠u na obni瞠nie piku wodnego, 鈍iat這w鏚 jest w stanie pracowa w pa鄉ie od 1280 nm do 1650 nm d逝go軼i fali 鈍iat豉.

Producent gwarantuje niezawodno嗆 swoich produkt闚, na podstawie test闚 jako軼i, kt鏎e przechodzi wyprodukowany sprz皻. Ka盥y 鈍iat這w鏚 musia zaliczy taki test, by m鏬 zosta dopuszczony do sprzeda篡.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE PC-511S
  • D逝go嗆: 1,5m
  • 字ednica: 3mm
  • W堯kno: jednomodowe, 9/125
  • Z陰cza: SC/PC
  • T逝mienno嗆 wtr帷eniowa [dB]: <0,15
  • T逝mienno嗆 odbiciowa [dB]: >50

Gwarancja:

  • 24 miesi帷e

Podobne produkty w kategorii: Przewody 鈍iat這wodowe

Ultimode
ULTIMODE UNI-4SM 4x G.652.D - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, jednomodowy

Ultimode
ULTIMODE PC-019S - Patchcord 鈍iat這wodowy, wielomodowy (1x SC - 1x SC, 50/125)

Ultimode
ULTIMODE PG-51S - Pigtail 鈍iat這wodowy, jednomodowy (1x SC, 9/125)