Akcesoria (liczba produktów: 10)

wróć do: Transmisja światłowodowa

AAA
  • 1
  • ... z
  • 1
Przejdź do sklepu Montersi.pl - https://www.montersi.pl/akcesoria-do-swiatlowodow
Ultimode
ULTIMODE A-511S 1xSC-1xSC - Adapter jednomodowy

ULTIMODE A-511S 1xSC-1xSC - Adapter jednomodowy

Simplex ULTIMODE A-511S to jednomodowy adapter, który służy do łączenia ze sobą jednej pary jednomodowych światłowodów ze złączami SC.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE A-511S
  • Typ włókna: jednomodowe
  • Typ złączy: SC-SC
czytaj więcej
Ultimode
A-522S - Jednomodowy adapter światłowodowy, 2x SC/APC

A-522S - Jednomodowy adapter światłowodowy, 2x SC/APC

A-522S - Jednomodowy adapter służący do łączenia światłowodów wyposażonych w złącza SC/APC. Znajduje zastosowanie np. w przełącznicach, łączących patchcordy z pigtailami, dla najbardziej efektywnego wykorzystania przestrzeni.

Podstawowe parametry techniczne:

  • Typ włókna: Jednomodowe
  • Złącza: 2x SC/APC
czytaj więcej
Inny
Kim-wipes - chusteczki bezpyłowe

Kim-wipes - chusteczki bezpyłowe

Chusteczki bezpyłowe używane w procesie czyszczenia włókna światłowodu.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: Kim-wipes
  • Rozmiar: 114mm x 216mm
  • Ilość: 280 sztuk
czytaj więcej
Pulsar
GBIC-103 - Moduł SFP, SM, 1x SC, 1.25G

GBIC-103 - Moduł SFP, SM, 1x SC, 1.25G

GBIC-103 - Moduł SFP (Small Form-factor Pluggable) konwertujący sygnał elektroniczny na sygnał optyczny. Przy jego pomocy możliwa jest transmisja danych po światłowodzie jednomodowym, zakończonym złączem typu SC. Do cech charakterystycznych modułu można zaliczyć:

  • Obsługę światłowodu jednomodowego: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm
  • Transmisja z wykorzystaniem jednego włókna (WDM)
  • Długość fali Tx/Rx: 1310 nm / 1550 nm
  • Prędkość transmisji: max. 1.25 Gb/s
  • Zasięg transmisji: max. 20 km
  • Złącze optyczne typu SC

Wkładka SFP znajduje zastosowanie w systemach sieci LAN i systemach monitoringu IP. Przy jej pomocy możliwe jest np. podłączenie switcha z portem COMBO UPLINK do wysokoprzepustowej sieci światłowodowej.

czytaj więcej
Pulsar
GBIC-105 - Moduł SFP, SM, 1x LC, 1.25G

GBIC-105 - Moduł SFP, SM, 1x LC, 1.25G

GBIC-105 - Moduł SFP (Small Form-factor Pluggable) konwertujący sygnał elektroniczny na sygnał optyczny. Przy jego pomocy możliwa jest transmisja danych po światłowodzie jednomodowym, zakończonym złączem typu LC. Do cech charakterystycznych modułu można zaliczyć:

  • Obsługę światłowodu jednomodowego: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm
  • Transmisja z wykorzystaniem jednego włókna (WDM)
  • Długość fali Tx/Rx: 1310 nm / 1550 nm
  • Prędkość transmisji: max. 1.25 Gb/s
  • Zasięg transmisji: max. 20 km
  • Złącze optyczne typu LC

Wkładka SFP znajduje zastosowanie w systemach sieci LAN i systemach monitoringu IP. Przy jej pomocy możliwe jest np. podłączenie switcha z portem COMBO UPLINK do wysokoprzepustowej sieci światłowodowej.

czytaj więcej
Pulsar
GBIC-101 - Moduł SFP, double SM, 2x LC, 1.25G

GBIC-101 - Moduł SFP, double SM, 2x LC, 1.25G

GBIC-101 - Moduł SFP (Small Form-factor Pluggable) konwertujący sygnał elektroniczny na sygnał optyczny. Przy jego pomocy możliwa jest transmisja danych po podwójnym światłowodzie jednomodowym (SM), zakończonym złączem typu 2x LC. Do cech charakterystycznych modułu można zaliczyć:

  • Obsługę światłowodu jednomodowego: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm
  • Długość fali Tx/Rx: 1310 nm / 1310 nm
  • Prędkość transmisji: max. 1.25 Gb/s
  • Zasięg transmisji: max. 20 km
  • Złącze optyczne typu LC

Wkładka SFP znajduje zastosowanie w systemach sieci LAN i systemach monitoringu IP. Przy jej pomocy możliwe jest np. podłączenie switcha z portem COMBO UPLINK do wysokoprzepustowej sieci światłowodowej.

czytaj więcej
Pulsar
GBIC-102 - Moduł SFP, double MM, 2x LC, 1.25G

GBIC-102 - Moduł SFP, double MM, 2x LC, 1.25G

GBIC-102 - Moduł SFP (Small Form-factor Pluggable) konwertujący sygnał elektroniczny na sygnał optyczny. Przy jego pomocy możliwa jest transmisja danych po podwójnym światłowodzie wielomodowym (MM), zakończonym złączem typu 2x LC. Do cech charakterystycznych modułu można zaliczyć:

  • Obsługę światłowodu wielomodowego: 50/125 µm, 62.5/125 µm
  • Długość fali Tx/Rx: 1310 nm / 1310 nm
  • Prędkość transmisji: max. 1.25 Gb/s
  • Zasięg transmisji: max. 2 km
  • Złącze optyczne typu LC

Wkładka SFP znajduje zastosowanie w systemach sieci LAN i systemach monitoringu IP. Przy jej pomocy możliwe jest np. podłączenie switcha z portem COMBO UPLINK do wysokoprzepustowej sieci światłowodowej.

czytaj więcej
Inny
GBIC-104 - Moduł SFP, SM, 1x SC, 1.25G

GBIC-104 - Moduł SFP, SM, 1x SC, 1.25G

GBIC-104 - Moduł SFP (Small Form-factor Pluggable) konwertujący sygnał elektroniczny na sygnał optyczny. Przy jego pomocy możliwa jest transmisja danych po światłowodzie jednomodowym, zakończonym złączem typu SC. Do cech charakterystycznych modułu można zaliczyć:

  • Obsługę światłowodu jednomodowego: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm
  • Transmisja z wykorzystaniem jednego włókna (WDM)
  • Długość fali Tx/Rx: 1550 nm / 1310 nm
  • Prędkość transmisji: max. 1.25 Gb/s
  • Zasięg transmisji: max. 20 km
  • Złącze optyczne typu SC

Wkładka SFP znajduje zastosowanie w systemach sieci LAN i systemach monitoringu IP. Przy jej pomocy możliwe jest np. podłączenie switcha z portem COMBO UPLINK do wysokoprzepustowej sieci światłowodowej.

czytaj więcej
Pulsar
GBIC-106 - Moduł SFP, SM, 1x LC, 1.25G

GBIC-106 - Moduł SFP, SM, 1x LC, 1.25G

GBIC-106 - Moduł SFP (Small Form-factor Pluggable) konwertujący sygnał elektroniczny na sygnał optyczny. Przy jego pomocy możliwa jest transmisja danych po światłowodzie jednomodowym, zakończonym złączem typu LC. Do cech charakterystycznych modułu można zaliczyć:

  • Obsługę światłowodu jednomodowego: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm
  • Transmisja z wykorzystaniem jednego włókna (WDM)
  • Długość fali Tx/Rx: 1550 nm / 1310 nm
  • Prędkość transmisji: max. 1.25 Gb/s
  • Zasięg transmisji: max. 20 km
  • Złącze optyczne typu LC

Wkładka SFP znajduje zastosowanie w systemach sieci LAN i systemach monitoringu IP. Przy jej pomocy możliwe jest np. podłączenie switcha z portem COMBO UPLINK do wysokoprzepustowej sieci światłowodowej.

czytaj więcej
Ultimode
ULTIMODE Stripper do włókien światłowodowych - 3 otwory

ULTIMODE Stripper do włókien światłowodowych - 3 otwory

Stripper do włókien światłowodowych firmy ULTIMODE, to doskonałe narzędzie służące do przygotowania pigtailu lub uszkodzonego fragmentu światłowodu, do wykonania spawu mechanicznego lub montażu w szybkozłączu.

czytaj więcej

wróć do: Transmisja światłowodowa

  • 1
  • ... z
  • 1